Tengzhou Hunter Mašine Co., doo
+8613969499628
200T kompresijsko oblikovanje tableta
video

200T kompresijsko oblikovanje tableta

1. Hidraulična preša sa četiri stupca za oblikovanje praha od 200 tona ima nezavisnu strukturu snage i električni sistem i prihvaća centraliziranu kontrolu tipki

Pošaljite upit
  • Opis

    200T oblikovanje tableta u prahu

    Karakteristike:

    1. Hidraulična preša od 200 tona u prahu koja formira četiri stupa ima nezavisnu strukturu napajanja i električni sistem, te usvaja centraliziranu kontrolu tipki, koja može ostvariti inching i poluautomatski rad.

    2 Radni tlak i raspon hoda stroja mogu se prilagoditi prema zahtjevima procesa.

    3. Pregled hidrauličkih performansi i strukture četiri stupa od 200 tona za oblikovanje praha

    1) Trup ima tri snopa i četiri stupa, stroj ima visoku čvrstoću, stabilnu preciznost i dugotrajno zadržavanje. Takođe se može prilagoditi prema zahtevima korisnika.

    2) Tijelo cilindra izrađeno je od visokokvalitetnog čelika 45#, a površina klipnjače je ugašena srednjom frekvencijom koja ima dug radni vijek. Glavne komponente cilindra za ulje imaju brtveni prsten od visokokvalitetnog materijala kako bi se osiguralo pouzdano brtvljenje.

    4. Hidraulični sistem sa četiri stuba za 200 tona presovanja prahom

    1) Uređaj hidrauličkog sistema postavljen je s desne strane trupa.

    2) Hidraulični sistem usvaja integrisani sistem ventila sa kertridžom, koji je osetljiv na radnju, pouzdan u radu i dobar u pogledu zaptivanja.

    3) Hidraulična crpna stanica sastoji se od rezervoara za ulje, pumpe visokog pritiska, elektromotora, ventila za patrone itd. Rezervoar za ulje je zavaren čeličnim pločama.

    4) Hidraulični sistem ima pouzdano brtvljenje i nema curenja, a cjevovod je opremljen mjerama protiv vibracija

    5. 200 tona hidrauličkog električnog upravljačkog sistema sa četiri stupca za oblikovanje prahom

    Postoji centralizirana kontrolna ploča, a neophodni radni gumbi i prekidači za odabir raspoređeni su na ploči.

    6. Način rada hidraulične preše sa četiri kolone za oblikovanje praha od 200 tona

    1) Presa je opremljena načinima rada za automatsko i automatsko rukovanje.

    2) Plan puta se može prilagoditi.

    3) Dugmad na upravljačkoj ploči ne samo da dovršavaju sve radnje pritiska, već imaju i" hitno zaustavljanje" dugme.

    7. 200 tona hidraulične zaštite sa četiri stupca za oblikovanje prahom

    Postavite dugme za hitno zaustavljanje, pritisnite dugme za zaustavljanje u slučaju nužde, pritisak će odmah prestati.


    Parametri proizvoda:

    YH32-Hidraulična preša sa četiri stupa
    Tehnički parametri150T200T250TA250TB315T500T
    Nominalni pritisak200020002500250031505000
    Pritisak u sistemu252525252525
    Klizni hod5005005005005001000
    Maksimalna visina otvaranja8008008008008001400
    Efektivna veličina radnog stolaLijevo i desno100010001000100010001600
    Prije i poslije100010001000100010001400
    Brzina klizačaPrazno putovanje120120120120120120
    Gongjin121414141414
    Povratak808590909090
    Sila izbacivanja300300300300300300
    Snaga motora1111151518.518.5


    Koristi polje:

    Hidraulična preša s tri grede i četiri stupa jedan je od uobičajenih strukturnih oblika hidrauličnih preša, poznatih i kao višenamjenske hidraulične preše. To je mašina koja koristi hidraulično ulje kao radni medij za prijenos energije za realizaciju različitih procesa. Hidraulične preše sa tri grede i četiri stupa široko se koriste u mnogim poljima mašinske industrije. Na primjer, u polju za kovanje (prerada plastike) može se koristiti za kovanje, kovanje, štancanje (oblikovanje lima), ekstruziju, šišanje, istezanje, savijanje i oblikovanje. U mnogim procesima, poput superplastičnog oblikovanja, može se koristiti i u različitim industrijskim poljima, poput praškastih proizvoda, plastičnih proizvoda, abrazivnih proizvoda, dijamantskog lijevanja, korekcijskog prešanja, pakiranja, prešanja opeke, brizganja gume itd.


    Uobičajeni problem:

    Jeste li proizvođač?

    Da, kompanija ima niz visokoprecizne proizvodne opreme i opreme za inspekciju, kompletan proizvodni tim i dugogodišnje iskustvo u proizvodnji kako bi zadovoljili vaše potrebe naručivanja.

    Kako instalirati mašinu?

    Kako bismo klijentima pružili cijeli niz tehničke podrške, možemo poslati i tehničare u inozemstvo da instaliraju i obuče naše klijente.

    Šta kažete na postprodaju?

    Kompanija pruža 24-satno postprodajnu uslugu, poštanski pretinac postprodajne usluge: huntermachinery@gamil.com


    Popularni tagovi: 200t kompresijsko oblikovanje tableta, Kina, dobavljači, proizvođači, tvornica, prilagođeno, veleprodaja, jeftino, popust, na lageru

(0/10)

clearall