Tengzhou Hunter Mašine Co., doo
+8613969499628
315T Metal Powder Forming Hydraulic Press
video

315T Metal Powder Forming Hydraulic Press

1. Hidraulična kontrola usvaja integrisani sistem ventila za patrone, koji je pouzdan u akciji, dug u životu rada, i mali u hidrauličnom šoku, što smanjuje tačke cjevovoda veze i curenja.

Pošaljite upit
  • Opis

    315T Metal Powder Forming Hydraulic Press

    Osobine:

    1. Hidraulična kontrola usvaja integrisani sistem ventila za patrone, koji je pouzdan u akciji, dug u životu rada, i mali u hidrauličnom šoku, što smanjuje tačke cjevovoda veze i curenja.

    2. Dizajn strukture optimiziran je kroz računar, a trosnošna četvero stupna struktura je jednostavna, ekonomična i praktična.

    3. Nezavisni sistem električne kontrole, pouzdan rad, intuitivno djelovanje i prikladno održavanje.

    4. Usvojite button centraliziranu kontrolu, sa podešavanjem, ručnim i poluautomatskim načinima rada.

    5. Kroz odabir operativnog panela može realizirati dvije operativne tehnike fiksnog dometa i konstantan pritisak, te ima funkcije održavanja i odlaganja pritiska.

    6. Radni pritisak klizajućeg bloka, raspon formiranja brzog dolje bez tereta i sporo napredovanje rada može se podesiti prema potrebama rada. Elektrokontrola je pouzdana u radu, intuitivna u akciji, i pogodna u održavanju.

    Dizajn za četvorostupansku konstrukciju od tri snopa, a opremu su sačinjavali cilindar, naftni cilindar, uređaj za ograničenje moždanog udara i kalup. Struktura je jednostavna, ekonomična i praktična. Usvojen je napredni ventil za patrone, struktura je kompaktna, veza cjevovoda je smanjena, poboljšana je izvedba zaptiva sistema, a curenje je smanjeno. Glavni štap usvaja strukturu od četiri oraha, koja poboljšava performanse pre zatezanja i može dugo da održi stabilnost preciznosti. Klizajući blok može da realizuje dva kontrolna načina konstantnog moždanog udara i konstantan pritisak, i ima funkcije kao što su održavanje pritiska i kašnjenje; radni pritisak i veličina moždanog udara mogu se podesiti unutar navedenog raspona prema zahtjevima procesa .


    Parametri proizvoda:

    YH32-Četvero kolona hidraulična presa
    Tehnički parametri150T200T250TA250TB315T500T
    Nominalni pritisak200020002500250031505000
    Pritisak sistema252525252525
    Moždani udar5005005005005001000
    Maksimalna visina otvaranja8008008008008001400
    Efektivna veličina otvoraLijevo i desno100010001000100010001600
    Prije i poslije100010001000100010001400
    Brzina klizačaPrazno putovanje120120120120120120
    Gongjin121414141414
    Povratni put808590909090
    Sila izbacivanja300300300300300300
    Motorna snaga1111151518.518.5

    p6


    Polje upotrebe:

    Trostruka i četvero stupna hidraulična presa je pogodan za proces prešanja različitih plastičnih materijala, kao što su štampanje, savijanje, priručnice, istezanje, formiranje, udaranje, savijanje tankih ploča i tako dalje. Može se koristiti i u kalibraciji, prešnom dolivu, brusenju kalupa za kotače, plastičnim proizvodima i proizvodima u prahu prešnom kalupu.

    1. Auto dijelovi; pokrivači za tijelo, jastučići za kočnice, spremnici za gorivo, šasija, ometači za odbrambene rampe.

    2. Kućanski aparati: mašine za pranje veša, kola za rižu, televizori, frižideri, klima uređaji i drugi delovi.

    3. Kuhinjski pribor: sudoperi, posude, i drugi kontejneri.


    Čest problem:

    Jeste li vi proizvođač?

    Da, kompanija ima raznovrsnu visoko preciznu proizvodnu opremu i opremu za inspekciju, kompletan proizvodni tim, i više godina iskustva u proizvodnji kako bi se zaišle vaše potrebe za naručivanje.

    Kako instalirati mašinu?

    Kako bismo kupcima pružili pun spektar tehničke podrške, možemo poslati i tehničare u inostranstvo da instaliraju i treniraju za naše kupce.

    Šta kažeš na posle prodaje?

    Kompanija pruža 24-satnu uslugu nakon prodaje, poštansko sanduče nakon prodaje: huntermachinery@gamil.com


    Popularni tagovi: 315t metalni prah koji formira hidrauličku presu, Kina, dobavljači, proizvođači, fabrika, prilagođeno, na veliko, jeftino, popust, na zalihama

(0/10)

clearall